Dažai, dekoratyvinis
tinkas, gruntas

Didmeninė ir mažmeninė prekyba apdailos medžiagomis

Acrylex D3

Acrylex D3

Klijai Acrylex D3 -  yra polivinilacetato dispersija, kuriai būdingas skersinis molekulių grandinių ryšys (crosslinking)

 

Klijų sudėtyje yra butildiglikolacetato, kuris mažina minimalią plėvelės susidarymo temperatūrą.

 

Savybės

Klijai Acrylex D3 yra vidutinio klampumo polivinilacetato dispersija su reaktyviosiomis grupėmis ir rūgštiniu pH. Mediena.turinti daug tanino, klijuojant ją šiais klijais, nelinkusi blukti. Tačiau kiekvienu atveju tai reikėtų patikrinti. Klijai Acrylex D3 atsparūs vandens poveikiui. Naudojami klijuoti medieną ir popierių. Klijai Acrylex D3 naudojami be kietiklio atittinka D3 klasės reikalavimus. Įdėjus tinkamo poliizocianato klijai atitinka D4 klasės keliamus reikalavimus. Atsparumas įtempimo  šlyčiai  nustatomas pagal standartą LST EN 205. Bandymo metu gautas suklijavimo stipris  daugiau nei    11 N /mm².

Klijai D3 pasižymi greitu sukibimo tvirtumu presuojant gaminius tiek 20 °C temperatūje, tiek ir aukštesnėje temperatūroje tarp 50 °C ir 100 °C.

 

Specifikacijos

 

Nelakiųjų medžiagų kiekis (110°C, 60 min.)                                       49-51 %

Klampa pagal Brukfildą (25°C )                                                         9000-15000 mPas

PH                                                                                                        2,8-3,6

Dalelių dydis                                                                                          ~  0,1-2.0 µm

Min. plėvelės susiformavimo temp.                                                      ~ 4°C

Stiklėjimo temperatūra                                                                          ~ 27°C

Plėvelės išvaizda                                                                           nelabai skaidri, nelipni

 

Greitas pradinis sukibimas ypatingai tinka naudoti klijus presuojant plokštes aukštos temperatūros presais.Gaunamas vandeniui atsparus produktas su labai geromis terminio patvarumo savybėmis.

Klijų Acrylex D3 sudėtyje yra reaktyviųjų grupių. Maišyti juos su kitomis, netgi giminingomis dispersijomis, galima tik prieš tai atlikus suderinamumo bandymus. Geriausi sukibimo rezultatai, attinkantys D1-D3 klasių reikalavimus, gaunami nemaišant klijų su kitomis dispersijomis.

 

Saugojimas

 

Klijai laikomi sandariai uždarytoje taroje, esant ne žemesnei nei 5°C ir ne aukštesnei nei 30°C temperatūrai, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Po ilgo sandėliavimo klijus būtina gerai išmaišyti.

 

Produkto saugos reikalavimai

 

Turėtų būti laikomasi įprastinių saugos priemonių dirbant su vandeninėmis polimerinėmis emulsijomis. Produkto vartotojas turėtų laikytis šalies aplinkos apsaugos agentūrų  keliamų reikalavimų ir imtis visų reikalingų atsargumo priemonių.

Produkto saugos informacija pateikiama saugos duomenų lape.
Saugos duomenų lapas: