Dažai, dekoratyvinis
tinkas, gruntas

Didmeninė ir mažmeninė prekyba apdailos medžiagomis

Impregnantai, dažai ir lakas medienai

Jau nuo senų laikų viena populiariausių statybinių medžiagų yra mediena. Todėl siekiant išsaugoti jos grožį ir funkcionalumą, būtina nuolat ją prižiūrėti.

Mūsų impregnantai, dažai ir lakai padės jums tai tinkamai padaryti.

Medienos impregnantai Dažai medienai Lakas medienai
layer_23.png

Alkidinė -aliejinė medienos dažyvė Acrylex

Alkidinė -aliejinė medienos dažyvė Acrylex

PASKIRTIS: dažyti medinius paviršius lauke ir viduje — fasadams, pertvaroms, durims, langams, tvoroms, stogo pakalimams ir kt. Negali būti naudojama gaminiams, turintiems tiesioginį kontaktą su maisto produktais ar pašarais, mediniams laivų korpusams, vandens statiniams. Dažyvė skirta dekoratyvinei medienos apdailai. Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, saugančių medieną nuo pelėsio, pamėlynavimo ir atmosferos poveikio. Dažyvė ACRYLEX padengia paviršių elastinga, silpnai pagelstančia ir gerai su paviršiumi sukimbančia plėvele.

Dažomi paviršiai turi būti švarūs ir tvirti, nepažeisti grybinių ligų. Gruntuoti rekomenduojama ACRYLEX alkidiniu medienos apsaugos gruntu. Paviršių dažyve dengti 2-3 sluoksniais. Kiekvienas kitas apdailos sluoksnis atspalvį daro tamsesnį, blizgesnį ir patvaresnį. Paviršius bus atsparesnis saulės spindulių poveikiui, jei vietoj šviesesnių bus naudojama tamsesnių atspalvių dažyvė. Bespalvė (transparentinė)  dažyvė  lauko  sąlygom dengiamajam sluoksniui nenaudotina.

DARBO  ĮRANKIAI : teptukas, purkštuvas,nardinimo priemonės.

IŠEIGA: 9 — 12 m2/l obliuotai medienai,5 —10 m2/l pjautinei medienai.

DŽIŪVIMAS: Nekimba dulkės po 3-4 val, dažyti kitą sluoksnį galima po 12-24 val.

DARBŲ SAUGA: Pakartotinas poveikis gali sukelti odos džiūvimą arba skilinėjimą,. Kenksminga vandens organizmams, gali sukelti ilgalaikius nepalankius vandens ekosistemų pakitimus. Saugoti nuo vaikų. Neįkvėpti garų. Vengti patekimo ant odos ir į akis. Neišleisti į kanalizaciją. Prarijus, neskatinti vėmimo, nedelsiant kreiptis į gydytoją.  Naudoti tik gerai vėdinamose vietose.

Sudėtyje yra fungicidų.

ES leidžiamas ribinis LOJ kiekis produkte (pogr. A/e) 400g/l (nuo 2010m). Didžiausias LOJ kiekis paruoštame naudoti produkte <400 g/l. Nenaudoti šalia atviros liepsnos. Naudoti tik gerai vėdinamose vietose.

ĮRANKIŲ VALYMAS: Baigus darbą, įrankius nuplauti vaitspiritu.

LAIKYMO SĄLYGOS: Vėsiai ir sausai, sandariai uždarytuose induose. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.