Dažai, dekoratyvinis
tinkas, gruntas

Didmeninė ir mažmeninė prekyba apdailos medžiagomis

Dažai, gruntas metalui

Šių dažų ir gruntų  nauda akivaizdi. Jie naudingi net tik tuo, kad apsaugo nuo korozijos metalinius paviršius ir konstrukcijas, bet ir suteikia jiems reikiamą dekoratyvinę išvaizdą, pailgina jų tarnavimo laiką. Išsamesni mūsų produktų aprašymai padės jums išsirinkti tinkamiausią.

Gruntas metalui Dažai metalui
layer_19_cpy.png

Dažai metalui

Acrylex R

Alkidinis labai greitai džiūstantis emalis, naudojamas dažyti metalinius paviršius tiek viduje, tiek ir išorėje. Geras ilgalaikis paviršiaus padengimas. Atsparus atmosferos, pramoninės aplinkos poveikiams, iš dalies naftos produktams, buityje naudojamiems chemikalams.

Plačiau >

Acrylex EP

Dvikomponentis epoksidinis emalis metalui ir betonui, atsparus smūgiams, trynimui, tepalams, riebalams, įvairiems tirpikliams, skiestoms rūgštims ir šarmams, skirtas metalinėms konstrukcijoms, stipriai eksploatuojamoms grindims pramonės patalpose, sandėliuose, garažuose, dirbtuvėse.

Plačiau >

Acrylex PUR

Dvikomponentis poliuretaninis emalis vidui ir išorei. Greitai džiūsta, pasižymi labai geru sukibimu su įvairiais paviršiais ir mechaniniu atsparumu. Atsparus šviesos ir atmosferos poveikiui, chemikalams.

Plačiau >

Acrylex ANTIKOR D6311

Gruntiniai dažai epoksiesterio dervos pagrindu (alkidinė derva modifikuota epoksidu). Labai gerai sukimba su bet kokiu paviršiumi. Atsparūs atmosferos poveikiui,  drėgmei, pramoninei aplinkai, taip pat sūraus ir gėlo vandens poveikiui, druskai, skiestoms rūgštims bei šarmams.

Plačiau >

ALKIDINIS EMALIS Acrylex

Naudojamas dažyti metalą ir medieną tiek viduje, tiek ir išorėje. Geras ilgalaikis paviršiaus padengimas. Atsparus atmosferos, pramoninės aplinkos poveikiams, iš dalies naftos produktams, buityje naudojamiems chemikalams.

Plačiau >

Acrylex R (U601)

Alkidinis  greitai džiūstantis emalis, naudojamas dažyti metalinius paviršius tiek viduje, tiek ir išorėje.geras ilgalaikis paviršiaus padengimas. Emaliu padengtas paviršius lengvai valomas, ilgai išsaugo stabilią spalvą.Geras sukibimas su įvairiais paviršiais,taip ir cinkuotais.

Plačiau >