Dažai, dekoratyvinis
tinkas, gruntas

Didmeninė ir mažmeninė prekyba apdailos medžiagomis

Dažai, gruntas metalui

Šių dažų ir gruntų  nauda akivaizdi. Jie naudingi net tik tuo, kad apsaugo nuo korozijos metalinius paviršius ir konstrukcijas, bet ir suteikia jiems reikiamą dekoratyvinę išvaizdą, pailgina jų tarnavimo laiką. Išsamesni mūsų produktų aprašymai padės jums išsirinkti tinkamiausią.

Gruntas metalui Dažai metalui
layer_19_cpy.png

Gruntas metalui

Acrylex ANTIKOR

Labai greitai džiūstantis alkidinis antikorozinis gruntas, pasižymi labai geru sukibimu su metaliniais paviršiais. Didelis grunto sudėtyje esančio cinko fosfato kiekis užtikrina gerą antikorozinę apsaugą. Atsparus atmosferos poveikiams, drėgmei, naftos produktams, buityje naudojamiems chemikalams.

Plačiau >

Acrylex ANTIKOR D6311

Gruntiniai dažai epoksiesterio dervos pagrindu (alkidinė derva modifikuota epoksidu). Labai gerai sukimba su bet kokiu paviršiumi. Atsparūs atmosferos poveikiui,  drėgmei, pramoninei aplinkai, taip pat sūraus ir gėlo vandens poveikiui, druskai, skiestoms rūgštims bei šarmams.

Plačiau >

Acrylex EP-827

Dvikomponentis epoksidinis  antikorozinis gruntas metalinėms konstrukcijoms prieš jas dažant epoksidiniais ar poliuretaniniais dažais. Pasižymi labai geru sukibimu su metaliniais paviršiais, atsparus tepalams, riebalams, įvairiems tirpikliams, skiestoms rūgštims ir šarmams.

Plačiau >

Acrylex PUR-827

Dvikomponentis  poliuretaninis antikorozinis gruntas. Greitai džiūsta, pasižymi labai geru sukibimu su įvairiais paviršiais ir mechaniniu atsparumu.

Plačiau >